wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Sailing

Kolekcja Sailing powstała z mojej fascynacji morskim krajobrazem, gdzie błyszczące żagle skrzą się na horyzoncie w blasku zachodzącego słońca. Dzięki wykorzystaniu szlachetnych materiałów, takich jak drewno i stal, kolekcja nabrała eleganckiego charakteru. Połączenie złota i srebra z granatem oraz precyzyjnie wykonane detale i wycięcia, przyniosły zaskakujący efekt wizualny, podkreślając prestiż zestawu.
Ola Soja

Statuetka Sailing


Statuetka Sailing składa się z dwóch strzelistych paneli z lakierowanej stali nierdzewnej w kształcie żagli osadzonych na drewnianej podstawie. Duży żagiel wykonany z misternie wycinanych małych żaglówek doskonale współgrają z granatowym żaglem ozdobnym ażurem i nadrukiem.


wysokość 22 cm
szerokość 16 cm
głębokość 4,5 cm

Medal Sailing


Medal Sailing kształtem nawiązuje do statuetki, składa się z dwóch, elementów ze stali nierdzewnej w kolorze złota i granatu. Finezyjne ażury dodają indywidualnego charakteru a przestrzenny nadruk podkreśla charakter wydarzenia


wysokość 70 mm
szerokość 70 mm
grubość 4 mm

Brelok Sailing


Dopełnieniem całej linii jest Brelok Sailing, wykonany ze stali nierdzewnej wykończony nadrukiem w kolorach złota i granatu. Dołączony łańcuszek z koluszkiem sprawi, że ten elegancki gadżet stanie się użyteczną pamiątką.


wysokość 40 mm
szerokość 40 mm
grubość 2 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!