wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Star

Projektując kolekcję STAR, chciałem stworzyć prestiżową kolekcję nagród biznesowych, zachowując jednocześnie minimalistyczną formę. Mój wybór był prosty – gwiazda, klasyczny symbol sukcesu. Nieregularne, łagodne kształty podkreśliłem używając złotych i srebrnych elementów ze stali nierdzewnej. Sylwetka postaci trzymającej gwiazdę dodała blasku kolekcji nagród, która z łatwością stałaby się wizytówką niejednej gali biznesowej.
Ola Soja

Statuetka Star


Statuetka STAR składa się z dwóch paneli ze stali polakierowanej na złoto. Frontowa warstwa przedstawia zwycięzcę trzymającego gwiazdę, drugi panel stanowi stonowane tło z delikatnie wygrawerowanym napisem. Całość osadzona jest w stalowej podstawie w tym samym odcieniu złota. Nagroda sprawdzi się idealnie jako docenienie wybitnych osiągnięć w biznesie.


wysokość 20 cm
szerokość 10 cm
głębokość 6 cm

Medal Star


Medal premium STAR nawiązujący formą do całego zestawu, składa się z dwóch elementów ze stali nierdzewnej, na jednym z nich wygrawerowany jest napis, drugi został polakierowany na złoto i uformowany w charakterystycznym dla kolekcji kształcie. Do medalu dobrana została czarna taśma z karabińczykiem. Pełen klasy i elegancji zestaw z pewnością uświetni wiele wydarzeń biznesowych.


wysokość 90 mm
szerokość 60 mm
grubość 4 mm

Otwieracz Star


Otwieracz STAR składa się z dwóch elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Jeden z nich polakierowany jest na złoto i przedstawia postać trzymającą gwiazdę. Drugi element wykonany jest ze stali nierdzewnej i wkomponowano w niego mechanizm otwierający. Niebanalny gadżet dla kontrahentów i lojalnych klientów.


wysokość 75 mm
szerokość 55 mm
grubość 4 mm

Pins Star


Pins STAR w kształcie nieregularnej gwiazdy wykonany ze stali w kolorze złotym nawiązuje graficznie do reszty kolekcji. Na jego powierzchni znajduje się misternie wygrawerowany napis. Elegancki gadżet sprawdzi się jako upominek dla pracowników firmy lub uczestników gali i konferencji.


wysokość 30 mm
szerokość 30 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!