Modern Forms jako tytularny sponsor Biegu „poGÓRZE” 2019

Modern Forms2019-07-24
medale na zamowieniestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Wyjątkowy bieg, jakiego do tej pory nie było… i Modern Forms, tym razem w zupełnie innej roli. Nie tylko jako producent nagród, ale przede wszystkim jako tytularny sponsor, który promuje piękno regionu, jego walory historyczne, turystyczne i krajobrazowe. A co więcej… biegnie z innymi, pokonując najwyższe wzniesienia.

29 czerwca odbył się Bieg „poGÓRZE” Modern Forms.
Czas na podsumowanie

Fantastyczna atmosfera, ponad 120 biegaczy gotowych pokonać dwie bardzo wymagające trasy. To wydarzenie było dla nas szczególne. Włożyliśmy dużo serca w projekt i produkcję nagród dla uczestników. Znamy te urokliwe górki, przepiękne szlaki, widoki zapierające dech w piersiach. Niejednokrotnie spacerowaliśmy tymi ścieżkami. Kochamy też sport i doceniamy wysiłek biegaczy. Wiemy co to zmęczenie, wyzwanie, walka ze słabościami.

„Po te medale i statuetki warto było biec”

Bardzo ucieszyła nas reakcja biegaczy na medale i statuetki, usłyszeliśmy wiele znaczących dla nas słów uznania:

„statuetki i medale są przepiękne, wyjątkowe…”, „medale są bardzo ładne, bardzo oryginalne”, „mam kilka w swojej kolekcji, ale takiego nie widziałem, bardzo fajny, naprawdę”, „bardzo podoba mi się sposób wykonania, taki nietypowy, bardzo ładny medal, do tej pory takiego nie miałam jeszcze”.

Biegacze z medalami sportowymi Modern Forms, bieg PoGórze 2019

Bieg „poGÓRZE” Modern Forms dostarczył wiele emocji, adrenaliny, satysfakcji, a my chcieliśmy to wszystko uwiecznić w medalach i statuetkach. To coś więcej, niż tylko bieg. To niesamowite wspomnienia. To hołd naturze. To własne zwycięstwo nad swoimi słabościami. Udało nam się to!

Biegacze spoglądają na medal i widzą całą swoją trasę, którą pokonali. Od razu pojawiają się wspomnienia: „Ja się tutaj przewróciłam”, „Faktycznie, ja tutaj biegłam”, „ten odcinek był najgorszy”, „oj pamiętam, chyba w tym punkcie był najpiękniejszy widok, miałam ochotę zatrzymać się, no ale to bieg, nie mogłam, wrócę tam na pewno”.

Personalizowane statuetki biegowe z dedykowaną tabliczką i panoramą przedstawiającą charakterystyczny obiekt Pogórza Strzyżowskiego też pobudzają wyobraźnię i uruchamiają wspomnienia. Zaskakujące trasy w malowniczym otoczeniu, uśmiech, radość, zmęczenie, niekończąca się dawka adrenaliny, upragniona meta, wielkie zwycięstwo.

To dobry moment, by pokazać Wam więcej naszych medali i statuetek sportowych.
Zobacz medale
Zobacz statuetki

Medale bieg „poGÓRZE” 2019 sponsor Modern Forms

Statuetki bieg „poGÓRZE” 2019 sponsor Modern Forms

Byliśmy tam z kamerą i aparatem. Na starcie i mecie…

Modern Forms to zgrana ekipa, miłośnicy sportu, dobrej zabawy, ludzie kochający zielone pejzaże, chętnie wspierający lokalne akcje. Nie mogliśmy stać z boku, musieliśmy tam być. Chcieliśmy razem z biegaczami stać na starcie, pokonywać trudną trasę i dobiec jak inni do mety. Uwielbiamy rozmawiać z ludźmi, dlatego przeprowadziliśmy kilka wywiadów, są bardzo dla nas cenne.

Marcin Bosek na mecie bieg „poGÓRZE” 2019

Ewelina Jana na mecie bieg „poGÓRZE” 2019

Modern Forms na biegu „poGÓRZE” 2019

 

Wywiad przeprowadził Sylwester Baran,
Specjalista ds. Marketingu Modern Forms.

Wywiad przeprowadził Sylwester Baran,
Specjalista ds. Marketingu Modern Forms.

Szukasz oryginalnych nagród dla wytrwałych biegaczy?

Możesz na nas liczyć. Potrafimy uwiecznić w medalach i statuetkach wspomnienia i emocje. Zamów oryginalne nagrody https://modernforms.pl/kontakt/

Źródło zdjęć: zdjęcia wykorzystano z profilu organizatora: https://www.facebook.com/ModernForms-Bieg-Pog%C3%B3rze-2328080294129107/