Modern Forms partnerem Football Conference

Modern Forms2018-04-20
medale na zamowieniemedale sportowestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

To kolejne ważne wydarzenie w grupie Modern Forms. Ci, którzy nas znają wiedzą, że ze sportem mamy wiele wspólnego – produkujemy mnóstwo oryginalnych medali, statuetek i pucharów sportowych, w tym piłkarskich. Wspieramy duże i małe imprezy sportowe, bywamy sponsorami, a i sami aktywnie uprawiamy sport.

Medale metalowe IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców - Ostróda Cup 2017

Statuetki piłkarskie w kształcie płaskiej piłki, z ażurowymi wycięciami

Zobacz więcej naszych oryginalnych medali http://produkcjamedali.pl/
Zobacz więcej równie niesamowitych statuetek i pucharów http://statuetki-trofea.pl

Zostaliśmy partnerem jednej z największych konferencji w środowisku piłkarskim, która serwuje największą dawkę wiedzy o piłce nożnej. Mamy nadzieję, że dzięki otwartej współpracy, opartej na aktywnej wymianie wiedzy i doświadczenia, przyczynimy się do popularyzacji sportu. Z pewnością będziemy mogli bliżej poznać potrzeby środowiska sportowego (szczególnie piłkarskiego), a tym samym sprostać oczekiwaniom organizatorów imprez sportowych i samych sportowców.

Football Conference jest dla nas bardzo ważnym partnerem, z którym możemy przedyskutować nasze pomysły i rozważyć nowy kierunek działania.

Potrafimy uczyć się od innych, ale i mamy wiele do zaoferowania. Dlatego jesteśmy doskonałym materiałem na partnera biznesowego. Chętnie budujemy nowe, dające satysfakcję relacje interpersonalne.

Szukasz takiego partnera? Napisz lub zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci interesujące korzyści współpracy https://modernforms.pl/sport/kontakt/

10 powodów, dla których warto zostać partnerem Modern Forms

  1. Produkujemy tak oryginalne medale, statuetki i puchary sportowe – że impreza nabiera nowego wymiaru, wzbudza tak silne emocje, że na długo pozostaje w pamięci. O naszych medalach i statuetkach jest głośno przed imprezą, jak i po. Otrzymujemy tak niesamowite opinie – „takich pięknych medali i statuetek jeszcze nie widzieliśmy”. Przeczytaj więcej opinii https://modernforms.pl/referencje/
  2. Tworzymy nietypowe projekty, dla nas nie ma ograniczeń, lubimy wyzwania. Wyprodukowaliśmy oryginalne medale puzzle (jako najlepszą promocję klubów sportowych, szkółek piłkarskich, pływackich itd.), statuetki z betonu, drewna egzotycznego, płaskie puchary. Ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
  3. Łączymy w kreatywny sposób materiały, wykorzystując autorską technologię. I tak powstają: szklane statuetki pokryte teksturowanym przestrzennie drewnem, metalowe trofea wypełnione szklanym witrażem czy stalowe medale z grafiką 3D. Produkty dostępne są w każdym kolorze, z pełną personalizacją.
  4. Ofertę dostosowujemy do każdego budżetu. Mamy medale i statuetki ekonomiczne, klasyczne i ekskluzywne. Wybierasz te, na które Cię stać, a przy tym nie musisz iść na kompromis (niższa jakość kosztem niższej ceny). U nas nawet ekonomiczne produkty są rewelacyjne.
  5. Gwarantujemy szybki termin realizacji – jesteśmy gotowi zrealizować Twoje zamówienie nawet w 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu i opłacenia zamówienia.
  6. Opracowaliśmy niesamowicie wygodną opcję zamawiania medali kompletami (medale w różnych kategoriach np. wiekowej, wagowej itd.) i partiami (możliwość domówienia każdej liczby medali tuż przed zawodami).
  7. Jesteśmy polską marką. Współpracując z nami wspierasz rodzimy rynek. Reprezentujemy wysoki standard jakości (rzetelna kontrola, oryginalny produkt, własna produkcja, pewne materiały polskiego pochodzenia).
  8. Zaufało nam wielu czołowych organizatorów imprez m.in. Fundacja Otylii Jędrzejczak, Polski Związek Narciarski, Orlen Warsaw Games, Pko Bieg Charytatywny oraz znanych marek m.in. Google, PGE, BMW, Orange, Danone.
  9. Należymy do elitarnego grona firm jako członek PIAP-u. Jesteśmy jedną z najważniejszych i największych firm z grupy dystrybutorów i producentów artykułów promocyjnych. Aktywnie kształtujemy rozwój rynku branży artykułów reklamowych. Stawiamy na innowacje, autorskie technologie, niesamowite projekty i zawsze terminową realizację.
  10. Prezentujemy swoje innowacyjne produkty na wiodących europejskich targach branży promocyjnej, na najważniejszych na świecie targach reklamy, największych imprezach branży reklamowej w Polsce. Byliśmy na targach SPORTBIZ EXPO, PSI 2018, Międzynarodowych Targach RemaDays.

A oto nasze oryginalne medale i statuetki piłkarskie

Medale piłkarskie to bogactwo form, kształtów i kolorów. Wykonaliśmy zarówno medale okrągłe, jednostronne, jak i nietypowe (np. prostokątne) z przestrzennymi wycięciami. Obok medali stonowanych, subtelnych, w jasnych kolorach znajdziesz medale o wielu mocnych, wyrazistych barwach. Wszystkie odpowiednio personalizowane, stosownie do charakteru imprezy sportowej.


Medale piłkarskie Turniej Żaków Mogilno


 Medale sportowe Turniej piłkarski PKN EPAL Opalenica 2017

 

 Medale sportowe III Edycja Solińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

 


 Medale piłkarskie Internationales FuBball- Camp 2017


 Medale piłkarskie OKS Stomil Olsztyn, produkcji Modern Forms


Medal sportowy metalowy przedstawiający piłkarza w akcji

Statuetki piłkarskie w formie piłki – jako geometryczne bryły osadzone na zielonej, drewnianej podstawie imitującej murawę lub jako płaskie formy, ale z oryginalnymi wycięciami (ażurami) i wygięciem. Innym razem klasyczne statuetki składające się z prostego, minimalistycznego panelu i podstawy z dedykowaną tabliczką. W naszej ofercie panuje różnorodność. Możesz zamówić statuetkę sportową o prostej, nowoczesnej formie lub postawić na realny nadruk – zdjęcie piłkarza w akcji.

Zobacz więcej medali i statuetek sportowych naszej produkcji http://socialhub.modernforms.pl/


Statuetki sportowe piłki na zielonej podstawie imitującej murawę

 

Statuetki piłkarskie The Cathlons Silesian Kipsta Cup


Statuetka sportowa z nadrukiem przedstawiającym piłkarza na stadionie