Modern Forms w elitarnym gronie firm jako członek PIAP-u

Modern Forms2017-12-18
medale na zamowienieotwieracze na zamowieniestatuetki na zamowienie

Modern Forms od 2015 roku jest członkiem organizacji PIAP (Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych), a to oznacza, że jest jedną z najważniejszych i największych firm z grupy dystrybutorów i producentów artykułów promocyjnych. Aktywnie kształtujemy rozwój rynku branży artykułów reklamowych. Stawiamy na innowacje, autorskie technologie, niesamowite projekty i zawsze terminową realizację.

Tworzymy, nie odtwarzamy
Projektujemy, nie kopiujemy
To nasza dewiza

Modern Forms członkiem organizacji PIAP od 2015 roku

Zobacz profil Modern Forms w grupie Gwiazd PIAP-u http://www.piap-org.pl/firmy/pokaz/222/

Modern Forms w PIAP, ale co to oznacza dla Ciebie?

Członkostwo PIAP to nie jakiś tam nieznaczący tytuł, którym chwali się co druga firma. To dowód, na to, że jesteśmy:

  • wiarygodni,
  • rzetelni,
  • i gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług.

A tym samym Ty masz pewność, że otrzymasz od nas najlepszy produkt, wykonany z najwyższą starannością, całkowicie unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Możesz nam całkowicie zaufać, nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Jeśli zagwarantujemy, że zamówione medale, statuetki dotrą do Ciebie przed imprezą, to tak będzie. Jeśli zapewnimy Cię, że Twój projekt będzie jedyny, to nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego. Zaufało nam już mnóstwo znanych firm, marek, czołowych organizatorów imprez, mamy 100 procent pozytywnych opinii. Modern Forms odbierany jest jako rzetelny producent, który zbudował swoją jakość na mocnych fundamentach.

Nasze realizacje to dowód naszej najwyższej jakości, rzetelności i wiarygodności. Zobacz nasze unikatowe produkty: medale, statuetki, otwieracze http://socialhub.modernforms.pl/

Bycie Gwiazdą PIAP-u to nie tylko prestiż, ale i zobowiązanie

Od zawsze wdrażaliśmy innowacyjne pomysły, mieliśmy nowe podejście do produkcji medali i statuetek – na długo przed zostaniem członkiem PIAP-u. Nadal mamy pasję do tworzenia rzeczy innych, nieszablonowych, atrakcyjnych dla Klienta i to się nie zmieni, dlatego możemy uznać, że zobowiązanie będzie dla nas czystą przyjemnością.

Każdy tytuł zobowiązuje, i tak jest i w tym przypadku. Nigdy nie osiadamy na laurach – rozwijamy park maszynowy, testujemy nowe technologie, szukamy kreatywnych pracowników (którzy wniosą „świeże” pomysły), bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach, wiodących targach. Przedstawiamy na prestiżowych festiwalach oryginalne prototypy.

Chcemy być lepsi, by móc zaoferować Ci coraz lepszą jakość.

Gdzie nas znajdziesz w najbliższym czasie? Będziemy na PSI 2018 (wiodącej europejskiej wystawie produktów promocyjnych) ze swoimi najnowszymi i najlepszymi realizacjami. Dowiedz się więcej https://modernforms.pl/modern-forms-innowacyjnym-produktem-psi-2018/

Więcej informacji o PIAP-ie znajdziesz na oficjalnej stronie http://www.piap-org.pl/