Oryginalne statuetki sportowe na zamówienie

Modern Forms2016-07-27
statuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Realizowanie zamówienia na statuetki na zawody sportowe to dla nas zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli jest to impreza wymagająca od uczestników ogromnej determinacji i maksymalnego wysiłku. Nie każdy zdecydowałby się na udział w samochodowych rajdach przeprawowych czy wrak race takich jak Terenowa Inwazja, zorganizowana przez Motofun4x4 w Raszelu.

Specjalnie dla uczestników rajdu wyprodukowaliśmy niebanalne statuetki, które były nagrodą za niesamowity trud, poświęcenie, wytrzymałość i siłę – zarówno mięśni jak i charakteru. Do ich rąk trafiły oryginalne statuetki z pleksi teksturowanej przestrzennie umieszczonej na eleganckiej drewnianej podstawie.


Trofea na wyścigi samochodowe

Obejrzyj galerię STATUETEK NA ZAMÓWIENIE»

Statuetki z pleksi na drewnianej podstawie

Wyprodukowane przez nas statuetki na zawody samochodowe mają nieregularny kształt. Wykonane zostały z kolorowej pleksi i umieszczone na drewnianej podstawie, co nadaje im wyjątkowego charakteru. W sumie na imprezę terenowa Inwazja dostarczyliśmy 30 oryginalnych, barwnych statuetek.

Zarówno forma jak i nadruki na statuetkach nawiązują do charakteru imprezy i logo organizatora – widnieją na nich samochody terenowe takie jak te, które brały udział w tym ekstremalnym rajdzie. Statuetki sportowe prezentują się niezwykle oryginalnie i niebanalnie, z pewnością będą stanowić miłą pamiątkę na długie lata.


Oryginalne statuetki z kolorowej pleksi

Statuetki okolicznościowe na zamówienie

Jeżeli jesteś organizatorem imprez sportowych i chcesz, aby na zawsze zapadły w pamięć ich uczestników nie zapomnij o zapewnieniu im wyjątkowych wyróżnień. Czasy, w których do rąk zawodników trafiały banalne odlewane puchary już dawno przeszły do lamusa – teraz możesz zamówić nowoczesne statuetki o każdym kształcie i w każdym kolorze.

Zobacz też DREWNIANE STATUETKI NA ZAWODY SURVIVALOWE»

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń – produkujemy statuetki na zawody sportowe  niemal z każdego materiału – drewna, szkła, metalu czy pleksi o każdej formie i kształcie. Możesz zlecić nam zaprojektowanie niepowtarzalnych statuetek – zastosujemy się do twoich wytycznych i stworzymy oryginalny projekt, który po twojej akceptacji wcielimy w życie.

statuetki-na-zawody-samochodowe

Specjalizujemy się w produkcji:

  • nowoczesnych statuetek sportowych,
  • oryginalnych statuetek i pucharów na każde zawody,
  • niebanalnych statuetek na zamówienie.

U nas możesz zamówić również medale (sportowe, okolicznościowe i pamiątkowe), wyprodukowane z różnych materiałów, w pełni spersonalizowane i swoim wyglądem odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom klienta.

Chcesz zamówić statuetki – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Niebanalne statuetki na imprezę sportową

Zapisz

Zapisz