Nowoczesne statuetki firmowe
27 lipca 2016
Szklane statuetki na zawody sportowe
22 sierpnia 2016
Pokaż wszystkie

Oryginalne statuetki sportowe na zamówienie

Realizowanie zamówienia na statuetki na zawody sportowe to dla nas zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli jest to impreza wymagająca od uczestników ogromnej determinacji i maksymalnego wysiłku. Nie każdy zdecydowałby się na udział w samochodowych rajdach przeprawowych czy wrak race takich jak Terenowa Inwazja, zorganizowana przez Motofun4x4 w Raszelu.

Specjalnie dla uczestników rajdu wyprodukowaliśmy niebanalne statuetki, które były nagrodą za niesamowity trud, poświęcenie, wytrzymałość i siłę – zarówno mięśni jak i charakteru. Do ich rąk trafiły oryginalne statuetki z pleksi teksturowanej przestrzennie umieszczonej na eleganckiej drewnianej podstawie.

Trofea na wyścigi samochodowe

Obejrzyj galerię STATUETEK NA ZAMÓWIENIE»

Statuetki z pleksi na drewnianej podstawie

Wyprodukowane przez nas statuetki na zawody samochodowe mają nieregularny kształt. Wykonane zostały z kolorowej pleksi i umieszczone na drewnianej podstawie, co nadaje im wyjątkowego charakteru. W sumie na imprezę terenowa Inwazja dostarczyliśmy 30 oryginalnych, barwnych statuetek.

Zarówno forma jak i nadruki na statuetkach nawiązują do charakteru imprezy i logo organizatora – widnieją na nich samochody terenowe takie jak te, które brały udział w tym ekstremalnym rajdzie. Statuetki sportowe prezentują się niezwykle oryginalnie i niebanalnie, z pewnością będą stanowić miłą pamiątkę na długie lata.

Oryginalne statuetki z kolorowej pleksi

Statuetki okolicznościowe na zamówienie

Jeżeli jesteś organizatorem imprez sportowych i chcesz, aby na zawsze zapadły w pamięć ich uczestników nie zapomnij o zapewnieniu im wyjątkowych wyróżnień. Czasy, w których do rąk zawodników trafiały banalne odlewane puchary już dawno przeszły do lamusa – teraz możesz zamówić nowoczesne statuetki o każdym kształcie i w każdym kolorze.

Zobacz też DREWNIANE STATUETKI NA ZAWODY SURVIVALOWE»

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń – produkujemy statuetki na zawody sportowe  niemal z każdego materiału – drewna, szkła, metalu czy pleksi o każdej formie i kształcie. Możesz zlecić nam zaprojektowanie niepowtarzalnych statuetek – zastosujemy się do twoich wytycznych i stworzymy oryginalny projekt, który po twojej akceptacji wcielimy w życie.

statuetki-na-zawody-samochodowe

Źródło: facebook.com/motofun4x4

Specjalizujemy się w produkcji:

  • nowoczesnych statuetek sportowych,
  • oryginalnych statuetek i pucharów na każde zawody,
  • niebanalnych statuetek na zamówienie.

U nas możesz zamówić również medale (sportowe, okolicznościowe i pamiątkowe), wyprodukowane z różnych materiałów, w pełni spersonalizowane i swoim wyglądem odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom klienta.

Chcesz zamówić statuetki – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Designerskie statuetki i trofea sportowe

Niebanalne statuetki na imprezę sportową

Źródło: facebook.com/motofun4x4

Zapisz

Zapisz