Spotkaj się z nami na największych europejskich targach branżowych

Modern Forms2019-11-14
aktualnosci

W Modern Forms praca wre – codziennie produkujemy nagrody na dziesiątki zawodów sportowych, zimowych biegów, imprez i eventów. Jeszcze w tym roku nasze produkty trafią do setek osób nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nie brakuje nam jednak energii i już planujemy spotkania z Wami w nowym roku – zobaczcie, na jakich imprezach będziecie mogli zobaczyć nasze innowacyjne produkty!

Promotional Product Service Institute (PSI), 7 – 9 stycznia 2020, Düsseldorf

Jedna z największych międzynarodowych imprez w branży reklamowej w Europie, na której kolejny raz zaprezentujemy nasze medale biznesowe, prestiżowe statuetki i identyfikatory firmowe. Do Düsseldorfu na PSI jedziemy nastawieni na owocne spotkania, liczymy na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych partnerów w biznesie. To wydarzenie jest dla nas czymś więcej, niż możliwością prezentacji naszych produktów – jest jednym z kroków w stronę naszego kluczowego celu, jakim jest ROZWÓJ.

The National Running Show, 25-26 stycznia 2020, Birmingham

W drugiej połowie stycznia będziemy obecni na kolejnej wielkiej imprezie, gdzie spotka się niemal 30 000 biegaczy z aż 250 wystawcami. The National Running Show to wydarzenie eksplodujące pozytywną energią, którą przywieziemy ze sobą do naszej firmy!

Eat. Sleep. Run. i… be Modern!

SPOBIS 2020, czyli do zobaczenia na Sports Business Summit

29-30 stycznia ponownie odwiedzimy Düsseldorf, gdzie będziemy mogli nas spotkać na SPOBIS, czyli największej imprezie w Europie związanej z biznesem i marketingiem  sportowym. W tym roku to wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, głównie ze względu na prelekcje ekspertów z branży sportowej i liczne fora tematyczne.

RemaDays 2020 – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, 12-14 lutego 2020, Warszawa

Kolejny rok – kolejny RemaDays, czyli warszawska edycja imprezy, na której nie mogłoby nas nie być. Jak co roku nasze stoisko będzie wypełnione najciekawszymi medalami, statuetkami, otwieraczami i innymi produktami reklamowymi, które przez cały rok powstawały w Modern Forms. Serdecznie zapraszamy – skorzystajcie z możliwości umówienia spotkania z nami na stronie https://www.remadays.com/pl/strona-glowna/ lub skontaktujcie się bezpośrednio z nami: https://modernforms.pl/kontakt/

Zobacz namiastkę tego, co będziemy prezentować na targach: