Statuetki w odsłonie exclusive

Modern Forms2021-01-28
statuetki na zamowienie

Organizujesz wydarzenie sportowe lub biznesowe i szukasz nagród z górnej półki? Powiedz nam, czego oczekujesz, a stworzymy dla Ciebie statuetki w najwyższym standardzie. Kreatywnie połączymy materiały, nadamy statuetce dowolny kształt i barwę oraz wykorzystamy naszą autorską technologię wielowarstwowego nadruku, który wyczujesz pod opuszkami palców. Zobacz nasze realizacje i wnieś swoje wydarzenie na wyższy poziom!

Jakie wydarzenie warto uświetnić statuetkami exclusive? Najprostsza odpowiedź: każde, bez względu na charakter. Lata doświadczeń pokazują nam jednak, że najczęstsze wydarzenia, na które Klienci wybierają takie statuetki to wysokiej rangi uroczystości sportowe i biznesowe. W takich przypadkach oprawa wydarzenia ma szczególne znaczenie. W przypadku sportu są to mistrzostwa ogólnopolskie, europejskie i światowe, natomiast w kategorii biznes jubileusze i gale, często połączone z podziękowaniem złożonym, wraz z statuetką, na ręce najbardziej zasłużonych partnerów, pracowników czy sponsorów. 

Każdy kolor i kształt rzuć nam wyzwanie! 

W Modern Forms najbardziej lubimy wyzwania, a jeszcze bardziej, gdy po zakończonej realizacji to my zaskakujemy Klienta. Pozwala nam na to sprawna współpraca wszystkich naszych działów, w tym kreatywność Działu B+R oraz grafików. Przykład? Możemy wiernie odwzorować najmniejszy element zarówno pod względem kształtu, jak i koloru. To dlatego nasi Klienci często decydują się na umieszczenie na statuetce logo firmy, które podkreśla spersonalizowany charakter nagrody. Zobacz efekty naszej pracy. 

Liczy się detal czyli o nadruku wielowarstwowym

Czym jest nadruk wielowarstwowy? To dzięki niemu nasze produkty zyskują podwójnie przy bliższym poznaniu. Dzięki naszej autorskiej metodzie nadruku trójwymiarowe elementy statuetki wyczujesz pod opuszkami palców. To nie wszystko! Możemy zadrukować dowolną powierzchnię (metal, stal, drewno, tworzywa sztuczne i inne), co daje nam nieograniczone możliwości wyboru materiału. Dodatkowo nadruk wielowarstwowy cechuje się wytrzymałością. Efekt? Stworzymy dla Ciebie unikatowe statuetki exclusive w standardzie, jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej. 

A co z budżetem? 

Wskazany przez Ciebie budżet jest dla nas równie ważny jak dopasowanie statuetki do charakteru Twojego wydarzenia. Jesteśmy konkretni i cenimy taką współpracę. Na jej  pierwszym etapie poprosimy Cię o sprecyzowanie budżetu oraz przekazanie nam kompletu potrzebnych informacji. Aby statuetka była jak najbliższa Twoim gustom, z chęcią poznamy konkretne realizacje, które Ci się podobają. 

Chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji exclusive? Zobacz je tu!

Masz pytanie? Odpowiemy na każde!