Sześciokątne medale na zawody Survival Race we Wrocławiu

Modern Forms2016-06-21
medale na zamowieniemedale sportowe

Jak wielką satysfakcję sprawia dotarcie do mety po pokonaniu przeszkód wiedzą tylko uczestnicy najlepszych imprez survivalowych – takich, jak zawody Men Expert Survival Race.

Jest nam niezmiernie miło, że za ten niesamowity trud i pokonywanie własnych słabości, odwagę i determinację niezbędną do pokonania trasy uczestnicy biegu otrzymają medale wyprodukowane przez nas i to nasze produkty będą dla nich powodem dumy i pamiątką do końca życia.

Nie ma rzeczy niemożliwych – przynajmniej nie dla nas! Wyprodukowanie 6000 sztuk oryginalnych medali na cykl zawodów sportowych, z którego jedna z imprez odbyła się już we Wrocławiu, było dla nas niemałym wyzwaniem – wiedzieliśmy, że każdy z uczestników biegu z przeszkodami zasługuje na to, co najlepsze a medale muszą być dopracowane w każdym szczególe i starannie wykończone.

Medale na zamówienie dla biegaczy

Oryginalne medale na imprezę survivalową

Medale na zawody sportowe Men Expert Survival Race we Wrocławiu mają oryginalny, sześciokątny kształt i wykonane są ze stali malowanej proszkowo.

Medale mają nowoczesny design i są trójkolorowe – czerń, czerwień i biel wspaniale współgrają ze sobą i oddają charakter imprezy. Na rewersie znajduje się logo organizatora a na wstążce, na której zawieszony jest medal widnieje napis „Work Hard Play Hard”.

Medale dla zawodników biegu z przeszkodami

Medale na zawody Men Expert Survival Race:

  • mają oryginalny, sześciokątny kształt,
  • wykonane są z wysokiej jakości stali,
  • są trójkolorowe – malowane proszkowo,
  • w komplecie ze wstążką z nadrukowanym sloganem,
  • na rewersie umieszczone zostało logo organizatora,
    z nadrukiem UV.

Niebanalne medale na każdą imprezę sportową
Podobają ci się wyprodukowane przez nas medale dla sportowców biorących udział w survivalowej imprezie? Chcesz, aby uczestnicy organizowanych przez ciebie zawodów również otrzymali takie wyjątkowe, niepowtarzalne medale?

Zobacz w GALERII» nasze dotychczasowe realizacje – produkujemy każdą ilość medali na zamówienie, spersonalizowanych odznaczeń na każdą imprezę czy zawody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas usług związanych z produkcją medali na zamówienie – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Metalowe medale dla biegaczy Survival Race

Oryginalne medale na bieg survivalowy - produkcja

Sześciokątne metalowe medale dla biegaczy

Metalowe medale dla uczestników biegu survivalowego