WYJĄTKOWE STATUETKI NA ZAWODY BIEGOWE W BEŁCHATOWIE
21 czerwca 2016
Nowoczesne statuetki firmowe
27 lipca 2016
Pokaż wszystkie

Sześciokątne medale na zawody Survival Race we Wrocławiu

Jak wielką satysfakcję sprawia dotarcie do mety po pokonaniu przeszkód wiedzą tylko uczestnicy najlepszych imprez survivalowych – takich, jak zawody Men Expert Survival Race.

Jest nam niezmiernie miło, że za ten niesamowity trud i pokonywanie własnych słabości, odwagę i determinację niezbędną do pokonania trasy uczestnicy biegu otrzymają medale wyprodukowane przez nas i to nasze produkty będą dla nich powodem dumy i pamiątką do końca życia.

Nie ma rzeczy niemożliwych – przynajmniej nie dla nas! Wyprodukowanie 6000 sztuk oryginalnych medali na cykl zawodów sportowych, z którego jedna z imprez odbyła się już we Wrocławiu, było dla nas niemałym wyzwaniem – wiedzieliśmy, że każdy z uczestników biegu z przeszkodami zasługuje na to, co najlepsze a medale muszą być dopracowane w każdym szczególe i starannie wykończone.

Medale na zamówienie dla biegaczy

Oryginalne medale na imprezę survivalową

Medale na zawody sportowe Men Expert Survival Race we Wrocławiu mają oryginalny, sześciokątny kształt i wykonane są ze stali malowanej proszkowo.

Medale mają nowoczesny design i są trójkolorowe – czerń, czerwień i biel wspaniale współgrają ze sobą i oddają charakter imprezy. Na rewersie znajduje się logo organizatora a na wstążce, na której zawieszony jest medal widnieje napis „Work Hard Play Hard”.

Medale dla zawodników biegu z przeszkodami

Medale na zawody Men Expert Survival Race:

  • mają oryginalny, sześciokątny kształt,
  • wykonane są z wysokiej jakości stali,
  • są trójkolorowe – malowane proszkowo,
  • w komplecie ze wstążką z nadrukowanym sloganem,
  • na rewersie umieszczone zostało logo organizatora,
    z nadrukiem UV.

Niebanalne medale na każdą imprezę sportową
Podobają ci się wyprodukowane przez nas medale dla sportowców biorących udział w survivalowej imprezie? Chcesz, aby uczestnicy organizowanych przez ciebie zawodów również otrzymali takie wyjątkowe, niepowtarzalne medale?

Zobacz w GALERII» nasze dotychczasowe realizacje – produkujemy każdą ilość medali na zamówienie, spersonalizowanych odznaczeń na każdą imprezę czy zawody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas usług związanych z produkcją medali na zamówienie – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Metalowe medale dla biegaczy Survival Race

Oryginalne medale na bieg survivalowy - produkcja

Sześciokątne metalowe medale dla biegaczy

Metalowe sześciokątne medale na zawody Survival Race

Medale sportowe na zamówienie - produkcja

Metalowe medale dla uczestników biegu survivalowego

Zapisz

Zapisz

Zapisz