Oryginalne statuetki sportowe na zamówienie
27 lipca 2016
Wyjątkowe medale ze stali na regaty Volvo Gdynia Sailing Days
12 września 2016
Pokaż wszystkie

Szklane statuetki na zawody sportowe

Kolejna nasza realizacja – kolejny powód do dumy. Zaprojektowane i wykonane przez nas piękne szklane statuetki trafiły do uczestników 15 Turnieju Golfa Eurobuild CEE. Do ich produkcji wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości – trwałe, eleganckie i masywne, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo ekskluzywnie.

Szklane statuetki na zawody sportowe cechuje niebanalny kształt i oryginalna forma. Ich smukłą linię wspaniale dopełnia umieszczona na nich piłeczka golfowa a podstawa z drewna egzotycznego dodaje im szyku i elegancji.

Zobacz też NOWOCZESNE STATUETKI FIRMOWE»

Statuetki okolicznościowe ze szkła na podstawie ze szlachetnego drewna zrobiły wrażenie nie tylko na zwycięzcach zawodów golfowych, ale również na organizatorach i uczestnikach towarzyszącego im bankietu.

Statuetki na zamówienie dla sportowców

Statuetki ze szkła i drewna egzotycznego

Wszystkie statuetki wychodzące z naszego nowoczesnego parku maszynowego cechuje nie tylko oryginalny wygląd ale i staranność wykonania. Przy realizacji każdego zamówienia przykładamy największą uwagę do szczegółów i detali, dzięki czemu produkowane przez nas szklane statuetki prezentują się nienagannie i stylowo.

Jeśli chcesz nadać ekskluzywny charakter organizowanej przez siebie imprezie zadbaj o to, aby w ręce jej uczestników trafiły niepowtarzalne pamiątkowe statuetki ze szlachetnych materiałów, które będą doskonałą pamiątką mile spędzonych chwil.

Produkowane przez nas ekskluzywne szklane statuetki mają niepowtarzalne i nietypowe kształty – nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby ich forma korespondowała z charakterem imprezy.

Szukasz niepowtarzalnych szklanych statuetek? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Nowoczesne statuetki ze szkła na zawody

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz