Szklane statuetki na zawody sportowe

Modern Forms2016-08-22
statuetki na zamowienie

Kolejna nasza realizacja – kolejny powód do dumy. Zaprojektowane i wykonane przez nas piękne szklane statuetki trafiły do uczestników 15 Turnieju Golfa Eurobuild CEE. Do ich produkcji wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości – trwałe, eleganckie i masywne, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo ekskluzywnie.

Szklane statuetki na zawody sportowe cechuje niebanalny kształt i oryginalna forma. Ich smukłą linię wspaniale dopełnia umieszczona na nich piłeczka golfowa a podstawa z drewna egzotycznego dodaje im szyku i elegancji.

Statuetki okolicznościowe ze szkła na podstawie ze szlachetnego drewna zrobiły wrażenie nie tylko na zwycięzcach zawodów golfowych, ale również na organizatorach i uczestnikach towarzyszącego im bankietu.


Statuetki na zamówienie dla sportowców

Statuetki ze szkła i drewna egzotycznego

Wszystkie statuetki wychodzące z naszego nowoczesnego parku maszynowego cechuje nie tylko oryginalny wygląd ale i staranność wykonania. Przy realizacji każdego zamówienia przykładamy największą uwagę do szczegółów i detali, dzięki czemu produkowane przez nas szklane statuetki prezentują się nienagannie i stylowo.

Jeśli chcesz nadać ekskluzywny charakter organizowanej przez siebie imprezie zadbaj o to, aby w ręce jej uczestników trafiły niepowtarzalne pamiątkowe statuetki ze szlachetnych materiałów, które będą doskonałą pamiątką mile spędzonych chwil.

Produkowane przez nas ekskluzywne szklane statuetki mają niepowtarzalne i nietypowe kształty – nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby ich forma korespondowała z charakterem imprezy.

Szukasz niepowtarzalnych szklanych statuetek? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»


Nowoczesne statuetki ze szkła na zawody