Medale sportowe

Medale sportowe na zamówienie to specjalność i produkt flagowy firmy Modern Forms. Zobacz naszą galerię z medalami personalizowanymi, projektowanymi i produkowanymi w Polsce. Pierwsze produkty jakie u nas powstały to były właśnie medale sportowe z drukiem UV.

Sport to więcej niż rywalizacja, wygrane i przegrane. Dla sportowca to przede wszystkim poświęcenie, długie lata treningów i wiele doznanych kontuzji, ale również duma, radość z wygranej i z przekraczania wewnętrznych barier, jakie sami sobie stawiamy.

Szukasz unikatowych produktów, które przez długie lata będą przypominać o pokonywaniu trudności i dążeniu do perfekcji? Albo być może potrzebujesz spersonalizowanych pamiątek, przypominających ważne wydarzenia?

W Modern Forms wyrażamy podziw dla sportowców, ponieważ bierzemy z nich przykład i tak jak oni, dbamy o ciągły rozwój i sami staramy się być coraz lepsi w naszej pracy. Czerpiemy ogromną satysfakcję z zadowolenia naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzyć produkty w 100% zgodne z ich oczekiwaniami.

Dzielimy medale na konkretne kategorie sportowe, a swoboda produkcji w naszej firmie pozwala nam stworzyć medale w każdym kształcie, z oryginalnymi formami przestrzennymi i w pełnej palecie barw. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, by wspomnienia dobrych chwil trwały jak najdłużej. Możemy dodać logo organizatora lub sponsora wydarzenia, a także rodzaj miejsca, jakie zdobył uczestnik. Całość przyozdabiamy dobraną stylistycznie tasiemką.

+48 798 873 873